سوالات متداول مانی‌کت

در هر شب چند مسابقه برگزار می شود و چه ساعت هایی؟

در هر شب 3 مسابقه راس ساعت های 9:30 و 10 و 10:30 برگزار می گردد.

چطور می توانم به بازی وارد شوم؟

برای ورود به مسابقه های شبانه نیاز به تیکت است. در صورتی که تیکت ورودی ندارید باید از بخش فروشگاه خریداری نمائید.

اگر به مسابقه اول نرسیدم می توانم در مسابقات بعدی وارد شوم؟

بله ، ورود به هر یک از مسابقات هیچ پیش نیازی به جز داشتن تیکت ورودی ندارد.

برای هر مسابقه چقدر تیکت باید داشته باشم؟

برای ورود به مسابقه اول یک تیکت ، برای ورود به مسابقه دوم ، دو تیکت و برای ورود به مسابقه سوم سه تیکت نیاز دارید.

هر مسابقه چقدر جایزه دارد؟

مسابقه اول در هر شب 500 هزار تومان و مسابقه دوم در هر شب 1 میلیون تومان و مسابقه سوم در هر شب 2 میلیون تومان جایزه دارد.

جایزه به چه شکلی بین برندگان تقسیم می شود؟

در هر مسابقه ، جایزه همان مسابقه بین تمامی افرادی که برنده شده اند به صورت مساوی تقسیم می گردد. مثال : در مسابقه اول با جایزه 500 هزار تومان اگر یک نفر برنده شد ، 500 هزار تومان به ایشان تعلق می گیرد و اگر دو نفر برنده شدند ، به هر یک 250 هزار تومان تعلق خواهد گرفت.

اگر یک مسابقه برنده نداشت ، جایزه چه خواهد شد؟

در صورتی که در یک مسابقه هیچ یک از شرکت کنندگان برنده نشد ، جایزه به مسابقه مشابه در شب بعدی انتقال می یابد . مثال : در مسابقه اول اگر برنده نداشتیم ، جایزه شب بعد از 500 هزار تومان به 1 میلیون تومان افزایش پیدا خواهد کرد و به همین ترتیب برای شب های بعدی.

آیا بازی راس ساعت برگزار می گردد؟

هر شب به مدت 10 دقیقه زمان است تا همگی شرکت کنندگان به مسابقه بپیوندند.

از چه ساعتی به بعد نمی توان در مسابقه شرکت کرد؟

برای ورود به مسابقه اول تا ساعت 9:40 و مسابقه دوم تا 10:10 و مسابقه سوم تا 10:40 زمان هست و بعد از این زمان ، ورود به مسابقه بسته می شود؟

مدت زمان پاسخ دهی به سوالات در هر مسابقه چقدر هست؟

در مسابقه اول که ساعت 9:30 برگزار می شود برای هر سوال 20 ثانیه فرصت پاسخ دهی به هر سوال را دارید ، در مسابقه دوم 15 ثانیه برای پاسخ دهی به هر سوال را دارید و برای مسابقه سوم مدت 10 ثانیه زمان برای پاسخ دهی به هر سوال را دارید.

اگر در یک مسابقه پاسخ غلط دادم چه می شود؟

در هر مسابقه می توانید یک بار خطا کنید. با استفاده از لاک غلط گیر می توانید پاسخ غلط خود را تصحیح کنید و به مسابقه ادامه دهید.

چرا لاک غلط گیر در سوال آخر کار نکرد؟

لاک غلط گیر فقط مخصوص تصحیح 9 سوال اول است و در سوال آخر اصلاٌ کار نمی کند.

حداقل موجودی برای نقد کردن وجهی که برده ام چقدر است؟

هر زمان که حداقل موجودی شما به 10 هزار تومان رسید می توانید درخواست پرداخت کنید. برای این کار باید مشخصات شماره شبای حساب خود را وارد نمائید و اطلاعات کامل را نیز وارد کنید.

درخواست تسویه ها تا چه زمانی پرداخت می گردد؟

پس از درخواست پرداخت توسط شما ، 48 ساعت پس از اولین روز کاری به حساب شما واریز خواهد شد. مثال : در روز چهار شنبه درخواست خرید می دهید ، آخر روش شنبه بعدی به حساب شما واریز خواهد شد. مثال : روز پنج شنبه درخواست تسویه می دهید ، آخر وقت روز یکشنبه به حساب شما واریز خواهد شد.

آیا می توانم در ابتدا رایگان در مسابقه شرکت کنم؟

بله ، در آغاز از لحظه ثبت نام برای شما یک بسته نامحدود 15 روزه فعال شده است تا بتوانید در مسابقات شرکت کنید و در صورتی که از نحوه بازی رضایت کامل داشتید نسبت به خرید تیکت برای بازی های بعدی اقدام کنید.

آیا می توانم در ادامه به صورت رایگان در مسابقه شرکت کنم؟

بله ، با دعوت از دوستانتان می توانید تیکت ورودی و لاک غلط گیر هدیه بگیرید ، برای دعوت از دوستان به ازای ثبت نام هر یک از دوستانتان 3 تیکت ورودی و 3 لاک غلطگیر دریافت خواهید کرد. باید توجه کنید که دوستی که دعوت می کنید قبلاً

چطور لاک غلطگیر و تیکت ورودی تهیه کنم؟

از طریق مراجعه به فروشگاه می توانید به صورت تکی ، به صورت بسته های تجمیعی ، به صورت نا محدود در دوره زمانی مشخص و به صورت رایگان ، تیکت و لاک غلطگیر خود را تهیه کنید.