قوانین

اپلیکیشن مانیکت ، یک مسابقه زنده شبانه است که در سه بخش کاملاً مجزا اجرا می گردد.این متن توافقاتی است که بین شما به عنوان کاربر و ما به عنوان مانیکت صورت پذیرفته و هیچ یک از طرفین حق اعتراض به آن را در آینده نخواهد داشت.

شیوه بازی

هر شب راس ساعت 9:30 مسابقه اول و راس ساعت 10 مسابقه دوم و راس ساعت 10:30 مسابقه سوم اجرا خواهد شد.
میزان جایزه برای مسابقه اول مبلغ 500 هزار تومان و برای مسابقه دوم مبلغ 1 میلیون تومان و برای مسابقه سوم مبلغ 2 میلیون تومان می باشد. مانیکت به صورت یک طرفه و بدون نیاز به اخذ تائید از کاربر یا کاربران می تواند با اطلاع رسانی قبلی مبلغ این جایزه را کاهش یا افزایش دهد.

در این سه مسابقه شبانه در هر کدام 10 سوال به صورت آنلاین از تمامی کاربران در یک زمان پرسیده می شود. در صورتی که کاربران به 10 سوال ، پاسخ صحیح بدهند ، برنده خواهند شد. در صورتی که از سوال اول تا سوال نهم به یک سوال غلط پاسخ دهند از مسابقه حذف خواهند شد و اجازه ادامه مسابقه را ندارند مگر اینکه از یک لاک غلط گیر استفاده نمایند. لاک غلط گیر پاسخ غلط را نادیده می گیرد و به کاربر اجازه ادامه بازی را می دهد. این لاک در سوال پایانی هر سه مسابقه کار نخواهد کرد و کاربر مجاز به استفاده از آن در سوال آخر نخواهد بود.

ممکن است در هر مسابقه برنده نداشته باشیم که در این صورت جایزه مسابقه اول به جایزه مسابقه اول شب بعد و جایزه مسابقه دوم به جایزه مسابقه دوم شب بعد و جایزه مسابقه سوم به جایزه مسابقه سوم شب بعد انتقال خواهد کرد.

در صورتی که در هر مسابقه یک یا چند نفر برنده شود ، مبلغ جایزه آن مسابقه به صورت مساوی بین تمامی برندگان تقسیم خواهد شد و برندگان در صورتی که جمع مبلغی که برده اند به 10 هزار تومان رسید می توانند درخواست تسویه حساب نمایند.

در صورت دعوت از دوستان و در صورتی که کاربر دعوت شده قبلاً در مانیکت ثبت نام نکرده باشد به کاربر دعوت کننده 3 تیکت ورودی رایگان به همراه سه لاک غلطگیر رایگان تخصیص داده خواهد شد. این تعداد به انتخاب مانیکت و بدون نیاز به توافق با کاربر می تواند در آینده کم یا زیاد شود.

در صورتی که تیکت ورودی برای ورود به هر یک مسابقات استفاده کردید و به دلیل کندی اینترنت نتوانستید به بازی ادامه دهید ، مانیکت هیچ تعهدی برای تخصیص مجدد تیکت به شما نخواهد داشت.

مانیکت می تواند با اطلاع رسانی قبلی نسبت به تغییر زمان هر مسابقه در هر شب اقدام نماید و/یا نسبت به لغو هر مسابقه اقدام نماید و این موضوع نیاز به هماهنگی قبلی با کاربر ندارد.

کاربر به مانیکت این اجازه و حق را می دهد تا دسترسی های دفترچه تلفن گوشی برای بحث دعوت از دوستان و بخش نمایش عملکرد دوستان در بخش لیدر برد را داشته باشد.

کاربر به مانیکت این اجازه و حق را می دهد تا دسترسی به پیامک های گوشی برای بحث ارسال کد ها و تائیدیه ها را داشته باشد.

کاربر به مانیکت این حق و اجازه را می دهد تا دسترسی به گالری عکس برای بحث انتخاب تصویر پروفایل را داشته باشد.

کاربر به مانیکت این اجازه و حق را می دهد تا تعداد دفعات مراجعه به اپلیکیشن مانیکت را رصد کند و اطلاعات و آمار مربوطه را برای مبحث بازاریابی در اختیار داشته باشد.

کاربر به مانیکت اجازه و حق می دهد تا سرعت اینترنت گوشی وی را برای بحث کیفیت بازی آنلاین مانیکت چک کند و به آن دسترسی داشته باشد.

مانیکت تحت هیچ شرایطی حق فروش اطلاعات کاربران به افراد غیر یا انتقال این اطلاعات به اشخاص ثالث را به صورت رایگان نداشته و نخواهد داشت.

مانیکت حق خواهد داشت تا در هر بخش از اپلیکیشن که صلاح دید ، تبلیغات اشخاص ثالث به به یک یا بخشی از کاربران یا همه کاربران نمایش دهد و از این بابت هیچ اعتراضی توسط کاربر قابل قبول نخواهد بود.

مانیکت می تواند فقط از طریق اپلیکیشن مانیکت ، نسبت به پیشنهاد نصب اپلیکیشن های دیگر به کاربر اقدام نماید و از این بابت هیچ اعتراضی توسط کاربر قابل قبول نخواهد بود.

مانیکت می تواند در صورت تشخیص حساب کاربری یک یا تعدادی از کاربران را به صلاحدید خود مسدود نماید. در این صورت مانیکت موظف است مبلغ موجود در کیف پول کاربر یا کاربران را به اضافه مبلغ مربوط به محصولات خریداری شده موجود در حساب کاربر یا کاربران را به حساب وی واریز نماید.

مانیکت حق خواهد داشت هر زمان که تصمی داشت بدون نیاز به اخذ تائیدیه از کاربران به فعالیت خود خاتمه دهد. در این صورت مانیکت می بایست نسبت به تسویه حساب تمامی کاربران در بخش کیف پول و مبالغ مربوط به تیکت و لاک غلط گیر اقدام نماید و سپس به فعالیت خود خاتمه دهد.

مانیکت می تواند قیمت محصولات خود که به صورت تکی یا بسته تخفیف دار یا نا محدود زمانی را کاهش یا افزایش دهد و از این بابت هیچ تائیدی از کاربر نگیرد.

پرداخت جوایز برندگان 48 ساعت پس از اولین روز کاری و غیر تعطیل در تعهد مانیکت می باشد و از این بابت هیچ عذری از مانیکت پذیرفته نخواهد شد. تنها در صورتی که بنا بر هر دلیل سیستم بانکی و زیر ساخت نقل و انتقال وجه به صورت اینترنتی دچار نقصان باشد مانیکت مختار است تا پس از این زمان وجوه را به حساب درخواست کنندگان واریز نماید و کاربر از این بابت هیچ اعتراضی نخواهند داشت.

در صورتی که کاربران سوال داشتند می توانند از طریق فرم تماس با ما که در اپلیکیشن دیده شده است پیام خود را ارسال نمایند. مانیکت نیز موظف است 24 ساعت پس از دریافت پیام در روز کاری پاسخ کاربر را بدهد.

مانیکت در بخش فروشگاهی خود تمامی درخواست های پرداخت برای فروش محصولاتش را به درگاه بانکی مجاز از نظر بانک مرکزی انتقال خواهد داد و رمز دوم و اطلاعات دیگر پرداختی را تحت هیچ شرایطی دریافت یا ذخیره نخواهد کرد. مانیکت تنها برای واریز مبالغ برنده شده ، شماره شبای حساب کاربر را به همراه نام او دریافت خواهد کرد.

مانیکت موظف است در صورتی که در توافقات تغییری رخ داد ، در زمان تغییر آن را به اطلاع کاربران برساند.